Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

ФАС Росії порушила справу відносно Мінсільгоспу Росії

06 15:10:00.08.2009
ФАС Росії порушила справу відносно Мінсільгоспу Росії3 вересня 2009 р. Федеральна антимонопольна служба (ФАС Росії) розгляне справу відносно Мінсільгоспу Росії, порушену за ознаками порушення п. 2 ч. 1 ст. 15 Федерального закону "Про захист конкуренції" (заборона на здійснення дій, що обмежують конкуренцію). Про це 5 серпня повідомила прес-служба ФАС РФ.

ФАС Росії порушила справу 31 липня 2009 р. у зв'язку з допущеним Міністерством порушенням при реалізації Правил надання в 2009-2011 гг. субсидій бюджетам суб'єктів РФ на компенсацію частини витрат по страхуванню врожаю сільськогосподарських культур, урожаю багаторічних насаджень і посадок багаторічних насаджень. Правила були затверджені постановою Уряду РФ від 31.12.08 № 1091.

Мінсільгосп Росії не включив до переліку 9 з 37 страхових організацій, представлених Росстрахнадзором для інформування уповноважених органів суб'єктів РФ про страхових організаціях, дотримуються умови, при яких надаються субсидії. В подальшому цей перелік доводиться до відома сільськогосподарських товаровиробників.

Дії Мінсільгоспу Росії перешкоджають діяльності страхових організацій, що не увійшли до розповсюджені Міністерством списки. А саме: ТОВ "Перша страхова компанія", ТОВ "Страхова компанія" Ітерма ", ТОВ" Страхова компанія "Золотий гарант", СВАТ "Національна страхова група", ТОВ "Група" Ренесанс Страхування ", ВАТ" Страхова компанія "Русский мир" , ЗАТ "Страхова компанія" Чулпан ", ВАТ" Українське акціонерне страхове товариство "РАСО", ТОВ "Страхова компанія" Оранта ".

На думку заступника керівника Федеральної антимонопольної служби Андрія Кашеварова, скорочення списку страхових організацій може призвести до обмеження діяльності страховиків і ущемлення прав сільськогосподарських товаровиробників у виборі страхових компаній.

Нагадаємо, що правила надання субсидій передбачають, зокрема, інформування органу, уповноваженого вищим органом виконавчої влади суб'єктів РФ, про страхові організаціях, дотримуються умови, при яких надаються субсидії, для доведення відповідної інформації до сільгосптоваровиробників.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове