Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

FAO: Світовий валовий збір пшениці знизиться до 655,8 млн. т, в т.ч. в Росії - до 55 млн. т

04 15:03:00.06.2009
FAO: Світовий валовий збір пшениці знизиться до 655,8 млн. т, в т.ч. в Росії - до 55 млн. тПродовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) незначно підвищила прогноз валового збору зернових у світі в 2009р.: З 2 217 млн. т до 2 219 млн. т.

Прогноз урожаю пшениці переглянутий у бік підвищення з 655 млн. т до 655,8 млн. т, що на 5% менше, ніж у минулому році. У країнах ЄС буде зібрано 138,6 млн. т пшениці (-8%), у США - 55,1 (-19%), у Росії - 55 млн. т (-14%).

Ресурси зерна будуть більш ніж достатніми, щоб задовольнити попит. Незважаючи на зниження виробництва зерна на 3% в порівнянні з минулим роком, воно залишиться вище середнього рівня.

Світове споживання зерна продовжить рости, але більш повільними темпами, ніж у 2008р.

Світовий імпорт продуктів харчування понизиться в поточному році на $ 226 млрд., головним чином, за рахунок зниження світових цін на зерно. Імпорт пшениці скоротиться на 10 млн. т через ослаблення попиту з боку основних імпортерів, особливо в країнах Північної Африки та Азії. Але погіршується економічна ситуація, низька купівельна спроможність і падають доходи зменшують позитивний вплив низьких цін на продовольство.

Рибна, м'ясна і молочні підгалузі постраждали від економічного спаду і розповсюдження захворювань. Ціни на продукцію цих підгалузь і прибутковість бізнесу знизилися.

Експерти FAO також відзначили, що світовий ринок сільгосппродукції стає все більш вразливим через зростаючу зв'язку з енергетичним, фінансовим і валютним ринками.
Джерело:   Зерно Он-Лайн
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове