Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Європейські винороби борються за чистоту рожевого вина

03 14:27:00.06.2009
Європейські винороби борються за чистоту рожевого винаПредставники виноробної галузі Франції, Італії, Іспанії та Швейцарії виступили категорично проти пропозиції дозволити виготовлення рожевого вина шляхом простого змішування червоного і білого сортів. Винороби вважають, що тим самим розпочнеться горезвісна «індустріалізація» виноробства.

Винороби-«класики» поспішають - в кінці червня в ЄС пройде голосування по цьому найважливішому для них питання: дозволити для виробництва рожевого вина звичайне змішування білого і червоного чи ні.

У виноробів виникають сумніви, що в результаті тисячі людей втратять роботу, а традиційне рожеве вино - свою неповторність, повідомляє агентство «АФП».

Ми вже розповідали, як робиться даний рожеве. Грона червоного винограду злегка тиснуть, заливають білим вином, і ця маса вбирає найкраще з двох сортів. Природно, на все потрібно більше часу.

Винороби кажуть, що новий метод буде створювати «клонували» продукт, який введе в оману споживачів. Багато хто з них ставлять резонне запитання: що робити, якщо наступним кроком буде подкрашіваніе вина?

До речі, так і чинять деякі нові виробники в країнах Америки, Африки і в Австралії.

Є компромісне пропозицію ЄС - нові вина (виготовлені за новою технологією шляхом змішування) називати «рожевими», а справжні - «традиційними рожевими».

Плани реформ виготовлення рожевого вина були схвалені деякими урядами країн-членів ЄС у 2007 році, а на початку нинішнього року підтримані комісією експертів. Повідомляється, що не проти і СОТ.

Рішучим противником залишається Франція, її підтримує Італія. Потрібна підтримка Німеччини та Греції, щоб не дати планам втілитися в життя.

Плани реформування виробництва алкогольних напоїв в ЄС з'являються досить регулярно. «КВ» розповідали, як рік - два тому обговорювалося питання, чи можна робити горілку з сливи, абрикосів, або тільки з пшениці, жита і картоплі.

Приблизно в цей же час в Іспанії активно обговорювали ще одне речення - чи варто використовувати у виноробстві дубові бочки, чи можна готувати алкогольні напої з винограду в цистернах з нержавійки, а в них додавати дубових крихту, як то кажуть, для запаху і кольору. Зрозуміло, що країни - гранди виноробства в ЄС рішуче проти таких нововведень.

Цікаво, що пропозиції на зразок останнього, який стосується рожевого вина, з'являються на тлі розмов про перевиробництво вина в ЄС і необхідності зосередитися на випуску в Євросоюзі тільки якісних вин. Як один поєднується з іншим, сказати важко.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове