Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

ЄС посилить вимоги до маркування свіжого м'яса птиці

13 00:00:00.05.2009
Європейський парламент підтримав пропозицію Європейської Комісії про підвищення вимог до маркування свіжого м'яса птиці. У той же час він в черговий раз відхилив видачу США дозволу на імпорт до ЄС обробленого хлором м'яса птиці.

За пропозицією Єврокомісії, в майбутньому продукти переробки, зокрема, мариновані м'ясо, можуть продаватися з позначенням "свіжі" лише за умови, що вони взагалі не перебували в заморожування і зберігалися при температурі від мінус 2 до плюс 4 градусів за Цельсієм.
ЄС посилить вимоги до маркування свіжого м'яса птиці
Крім пропозиції Єврокомісії, депутати Європарламенту вимагають обов'язково вказувати на етикетці дані щодо походження м'яса для того, щоб дати можливість споживачам робити свідомий вибір. Разом з тим, пропонується також вказувати дату забою тварини.

Так, після надання оцінки Європарламенту щодо пропозицій з маркування свіжого м'яса птиці, Рада аграрних Міністрів ЄС може голосувати за запропоновані ініціативи.

Проти нововведень з продуктів переробки вже виступила Великобританія, яка, зокрема, побоюється падіння продажів м'яса, призначеного для готування в грілле.

Разом з тим парламентарії в черговий раз підтвердили заборону антимікробної обробки м'яса птиці сполуками хлору. "Антимікробних обробка є абсолютно неприпустимою", - відзначив депутат Європарламенту Альберт Десс.

Практику обробки м'яса птиці хлором, дискусії про яку торік активно велися під тиском США, Міністр сільського господарства ЄС відхилив в грудні 2008 року. Зокрема, США наполягали на видачі відповідного дозволу для того, щоб мати можливість збільшити обсяги експорту м'яса птиці в Європу.
Джерело:   meatinfo.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове