Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Ціни

Експортні відвантаження пшениці в Австралії будуть здійснюватися на аукціонній основі

25 14:59:00.06.2009
Експортні відвантаження пшениці в Австралії будуть здійснюватися на аукціонній основіНайбільший оператор зернового ринку компанія CBH Group розробила нову схему логістичного обслуговування суден компаній-експортерів у портах узбережжя Західної Австралії, повідомляє агн. Reuters. Як очікується, за рахунок цього вдасться уникнути повторення ситуацій з заторами в морських портах і прискорити темпи експортних відвантажень зерна в треті країни.

На початку 2009р. скупчення суден з вантажем зерна в портах призвело різкого падіння темпів експртних відвантажень. Деякі покупці, наприклад, в Індонезії навіть переключились з австралійською пшениці на зерно іншого походження.

Відтепер, як заявили представники CBH Group, період морський відвантаження буде розбито на два етапи. Перший - з 01 листопада по 15 січня (збір врожаю пшениці). У цей час експортні відвантаження носять епізодичний характер і логістичні послуги будуть надаватися за принципом «хто перший звернувся, того і обслуговуємо».

Другий період - з 15 січня по 31 жовтня, час найвищою завантаженості портів. Надання логістичних послуг буде здійснюватися на аукціонної основі з залученням незалежних аукціонних компаній.

Як запевняє CBH Group, нова схема розроблена на основі консультацій з іншими експортерами.
Джерело:   Зерно Он-Лайн
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове