Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Експорт шотландського віскі в 2008 році досяг рекордної позначки

13 00:00:00.05.2009
Експорт шотландського віскі в 2008 році досяг рекордної позначкиЕкспорт шотландського віскі досяг нової рекордної позначки в більш ніж 3 млрд. фунтів стерлінгів у 2008 році. Згідно з новими даними, опублікованими Асоціацією виробників шотландського віскі, вартість постачань зросла на 8% до 3,06 млрд. фунтів стерлінгів у минулому році, що приносило економіці Великобританії дохід дорівнює 97 фунтів стерлінгів у секунду.

Вже четвертий рік поспіль експорт шотландського пляшкового солодового (9% до 497 млн. фунтів стерлінгів) і купажного віскі (9% до 2,43 млрд. фунтів стерлінгів) зростає у вартості. Причому підйому вдалося досягти, незважаючи на 5% скорочення обсягу експортних поставок. У загальному і цілому за кордон було направлено близько 1 080 млн. пляшок віскі, що є другим результатом галузі за всю історію.

Як свідчать отримані результати, шотландський віскі стійкий до економічного спаду, але деякі проблеми все-таки є. Так в останньому кварталі сектор зміг відчути на собі вплив складних економічних умовах. 2009 рік обіцяє бути непростим, що пов'язано зі слабким споживацьким довірою, а також деякими змінами на ринку. З огляду на важкі кризові умови, в новому році сектор очікує підтримки з боку уряду, як на внутрішньому ринку, так і за кордоном.
Джерело:   akcyz.com.ua
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове