Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Експорт російського зерна вже перевищив 20 млн. тонн

19 15:09:00.06.2009
Експорт російського зерна вже перевищив 20 млн. тоннЕкспорт російського зерна на сьогоднішній день склав майже 20,2 мільйона тонн, заявив кореспонденту РІА Новини на засіданні розширеної колегії Мінсільгоспу директор департаменту регулювання агропродовольчою ринку Валерій Мовчан.

«Експортна активність значно перевищує показники минулого року», - сказав Мовчан на засіданні, зазначивши, що тільки з початку червня Росія експортувала 383 тисячі тонн зерна.

Основну частку російського експорту, як і раніше, займає фуражне зерно. За словами Мовчана, діапазон експортних цін на пшеницю четвертого класу складає в даний час від 160 до 180 доларів за тонну, а на продовольчу пшеницю третього класу 200-210 доларів за тонну.

Щодо цінової ситуації на внутрішньому ціновому ринку країни, Мовчан повідомив, що за останній тиждень ціни стабілізувалися. У європейській частині Росії ціна за тонну пшениці третього класу становить 5 тисяч 669 гривень, четвертого класу - 4 тисячі 878 рублів, п'ятого класу - 3 тисячі 887 рублів.

У 2008 році Росія експортувала близько 13 мільйонів тонн зерна.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове