Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Експорт пшениці РФ і США вийде на один рівень

01 16:05:00.03.2013

Росія і США в найближчі роки будуть експортувати приблизно рівний об'єм пшениці, прогнозує радник посольства США в Москві з питань сільського господарства Холлі Хіггінс на зерновій конференції в Белокуріха ( Алтайський край) в п'ятницю.

«Ми прогнозуємо, що експорт пшениці США і Росії буде приблизно на однаковому рівні», - сказала Хіггінс. Россія в 2012 році збільшила експорт пшениці і меслину на 5,6% в порівнянні з попереднім роком - до 16,03 мільйона тонн, випливає з матеріалів Федеральної митної служби (ФТС). За словами Хіггінс, експорт пшениці США обмежується, зокрема, високим внутрішнім попитом на тлі зниження врожаю і збільшенням поставок з країн Чорноморського регіона.По оцінці Хіггінс, виробництво пшениці в США цього року впаде на 7,5% при зростанні врожаю соєвих, бобових і кукурудзи.

«Загальна пропозиція по пшениці в США стане найнижчим з сезону 2007-2008 року», - вважає експерт.Хіггінс прогнозує, що в середньостроковій перспективі ціни на зерно і продукти тваринництва на світовому ринку залишаться високими. « ; Дивлячись далі в майбутнє, ми очікуємо зростання цін на великої рогатої худоби, свинину та птицю за високого попиту з боку споживачів », - зазначила радник, додавши, що вартість кормів також зросте.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове