Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Експорт м'яса з України до ЄС може скласти близько $ 30 млн. в рік

15 13:56:00.07.2009
Експорт м'яса з України до ЄС може скласти близько $ 30 млн. в рікЕкспорт м'яса з України в країни Європейського союзу може скласти близько $ 30 млн. на рік за умови надання нашій країні дозволу на поставки цієї продукції.

Таку думку висловили експерти асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ).

"За умови надання дозволу на експорт м'яса в ЄС Україна може поставити за рік до Європи як мінімум 10 тис. тонн м'яса птиці та 5 тис. тонн яловичини на суму близько $ 30 млн.", - вважають фахівці УКАБ.

До того ж, на їхню думку, початок експорту в ЄС може стати поштовхом до збільшення інвестицій у вітчизняну галузь тваринництва, що призупинить спад виробництва яловичини і дозволить в подальшому нарощувати виробництво м'яса птиці. В залежності від кон'юнктури ринку в наступні роки обсяги експорту яловичини та м'яса птиці можуть збільшуватися з поступовим розвитком експортного потенціалу та по свинині.

Як повідомлялося, фахівці директората Санки (Генеральний директорат Європейської комісії з питань охорони здоров'я та захисту прав споживачів) на початку червня ц.р. провели інспекцію п'яти птахівничих підприємств України для вивчення можливості експорту їхньої продукції в країни Європейського союзу.

Результати інспектування очікуються в липні ц.р.
Джерело:   УНІАН
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове