Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

ЄБРР виділить фонду NCH $ 50 млн. на агропроект в Україні

20 00:00:00.05.2009
ЄБРР виділить фонду NCH $ 50 млн. на агропроект в УкраїніЄвропейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділить до $ 50 млн. NCH New Europe Property Fund LP на фінансування потреб в обіговому капіталі як перед, так і після збирання врожаю підконтрольних фонду агрогосподарств в Україні.

Як повідомив прес-секретар представництва ЄБРР у Києві Антон Усов, відповідну угоду між сторонами вже підписана.

Проект передбачає виділення фінансування ЄБРР у вигляді довгострокового револьверний кредиту. Загальна потреба в оборотним капіталом агрогосподарств оцінюється в межах $ 70-100 млн.

NCH New Europe Property Fund L.P. - Фонд, кошти якого повністю інвестовані в нерухомість і Агрокомпанія у Східній Європі та країнах колишнього СРСР. Фонд володіє через мажоритарні частки в трьох українських спільних підприємствах 35 агрогосподарствах і зерносберегающімі компаніями в Україні, уточнює ЄБРР.

Згідно з даними NCH Capital Inc., Управляючої компанії фонду, NCH New Europe Property Fund LP був створений влітку 2005 р., і його обсяг складає $ 550 млн.

NCH Capital зі штаб квартирою в Нью-Йорку була створена на початку 90-х років минулого століття і спочатку спеціалізувалася на інвестиціях в Росію і країни Балтії. Потім були регіональні офіси в Росії, Румунії, Україні, Латвії, Болгарії, Молдові та Албанії. Всього під управлінням NCH Capital знаходяться дев'ять фондів з капіталом під управлінням понад $ 3 млрд.

Два останніх фонду - NCH Agribusiness Partners обсягом $ 1205 млн. і NCH New Europe Property Fund II обсягом $ 260 млн. були створені відповідно влітку 2007 та 2008 рр.. для інвестицій в країни колишнього СРСР та Східної Європи.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове