Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

ЄБРР може виділити "Кернел Груп" кредит до $ 60 млн

15 00:00:00.05.2009
ЄБРР може виділити "Кернел Груп" кредит до $ 60 млнЄвропейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може виділити "Кернел Груп" забезпечений кредит розміром до $ 60 млн., який переважно буде використаний для рефінансування річного кредиту, залученого компанією для покупки в минулому році зернового терміналу в Іллічівському порту.

Як йдеться в повідомленні банку 15 травня, його рада директорів планує розглянути цей проект 16 червня поточного року.

ЄБРР уточнює, що до $ 30 млн. кредиту буде синдиковані.

Банк також нагадує, що "Кернел Груп" придбала зерновий термінал в Іллічівському порту в червні 2008 року за $ 93 млн.

"Кернел-Груп" є одним із найбільших українських операторів ринку соняшникової олії і входить в п'ятірку експортерів зерна. За підсумками дев'яти місяців поточного року (фінансовий рік "Кернел" співпадає з маркетинговим для зернових, який починається з 1 липня - ІФ), чистий прибуток "Кернел Груп" зросла до 2,7 рази - до $ 110,3 млн., дохід - на 75,4%, до $ 865,9 млн.

"Кернел Груп" через Kernel Holding SA, у якому сконцентровані активи групи, у листопаді 2007 року здійснила публічне первинне розміщення акцій (IPO) на Варшавській фондовій біржі на $ 218 млн. З них за рахунок продажу нових акцій і з урахуванням витрат на випуск "Кернел "отримав близько $ 160 млн.

Портовий термінал перевалочний потужністю 4,5 млн. тонн зерна на рік з глибиною причалів 11,5 метра може приймати глибоководні суду. Група розраховує в поточному МГ експортувати 1,2 млн. тонн зерна, а в цілому перевалити через власний термінал близько 3 млн. тонн.

В середині вересня минулого року "Кернел Груп" повідомила про залучення $ 50 млн. кредиту для рефінансування передоплати, яку компанія здійснила при купівлі зернового терміналу.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове