Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Дума прийняла закон про створення малих підприємств при вузах

27 14:54:00.07.2009
Дума прийняла закон про створення малих підприємств при вузахДержавна дума прийняла в редакції погоджувальній комісії закон про можливість створення вузами малих підприємств. Відповідні зміни вносяться в ряд законодавчих актів РФ, передає «rbc.ru».

Згідно з документом, установам науки і освіти надається право утворювати господарські товариства. Діяльність таких госптовариств полягає в практичному застосуванні результатів інтелектуальної діяльності, виключні права на які належать даними установам.

Внеском у статутний капітал стане право використання результатів інтелектуальної діяльності. Згідно з поправками погоджувальній комісії, в якості внеску в статутний капітал можуть бути внесені також грошові кошти, обладнання та інше майно, що знаходиться в оперативному управлінні закладів, в порядку, передбаченому Цивільним кодексом РФ.

Передбачається можливість залучення інших осіб в якості засновників за умови, що частка наукової установи в статутному капіталі акціонерного товариства складе більш ніж 25% або в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю - більш ніж 1 / 3. При цьому частка (акції) інших осіб у статутному капіталі господарського товариства повинна бути сплачена коштами не менш ніж наполовину.

Відповідно до редакції погоджувальній комісії, доповнюються положення про посилення держконтролю за використанням результатів інтелектуальної діяльності, отриманих за рахунок бюджетних коштів. Зокрема, додано положення про обов'язкове повідомлення про створення госптовариств державного органу влади в протягом семи днів з моменту внесення в держреєстр запису про держреєстрацію госптовариства.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове