Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

До 2010 р. в Україні можуть бути закриті дев'ять цукрових заводів

05 12:02:00.08.2009
До 2010 р. в Україні можуть бути закриті дев'ять цукрових заводівУ Мінаргополітиці не виключають, що в Україні в цьому році можуть бути закриті дев'ять цукрових заводів. Про це на прес-конференції повідомив заступник міністра аграрної політики Роман Шмідт, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, український цукор не витримує конкуренції з більш дешевим тростинного цукру. У той же час, уряд не може обмежити імпорт тростинного цукру із-за узятих Україною зобов'язань перед СОТ щодо квоти на ввезення в Україну цукру з тростини в обсязі не менше 260 тис. т щороку.

Говорячи про зростання цін на цукор у роздрібній мережі, що спостерігається на даний час, заступник міністра відзначив, що причиною цього є сезонне збільшення попиту на цей продукт.

Він також відзначив, що Аграрний фонд на сьогодні реалізує цукор з резервного фонду за ціною 3,5 грн. / кг за умови, що продавець обмежить торговельну надбавку на такий цукор до 15%.

Також заступник міністра запевнив, що в Аграрному фонді на сьогодні достатньо коштів, щоб здійснювати закупівлю аграрної продукції, зокрема зерна. Аграрний фонд поповнює свій бюджет в тому числі за рахунок продажу заставного зерна, резюмував він.
Джерело:   РБК-Україна
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове