Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Для збереження основних параметрів Держпрограми на 2009 рік у російського АПК є всі умови

01 14:16:00.06.2009
Для збереження основних параметрів Держпрограми на 2009 рік у російського АПК є всі умовиПерший заступник голови Уряду Російської Федерації Віктор Зубков 29 травня провів засідання Комісії Уряду РФ з питань агропромислового комплексу. Про це повідомила урядова прес-служба.

На засіданні Комісії було розглянуто підготовлений Міністерством сільського господарства проект національної доповіді про хід та результати реалізації в 2008 р. Державної програми розвитку сільського господарства та регулювання ринків сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства на 2008-2012 гг., А також обговорено хід реалізації федеральних цільових, галузевих та відомчих програм.

"По основним цільовим індикаторами протягом минулого року в секторі АПК ми спостерігали стійку тенденцію росту. Практично всі ключові показники Держпрограми виконані або перевиконані", - підбив підсумки 2008 р. В. Зубков і запропонував детально проаналізувати прогноз розвитку сільського господарства на 2009 р. і першочергові заходи щодо забезпечення реалізації Державної програми в 2009 р.

"Для збереження основних параметрів Держпрограми на 2009 р. у галузі зараз є всі умови", - підкреслив В. Зубков. "Урядом визначено пріоритети, виділені значні фінансові ресурси, у тому числі - в пакеті антикризових заходів. Мінсільгосп, керівники регіонів і бізнес-структури повинні забезпечити взаємодію, щоб максимально ефективно використовувати наявні у галузі кошти. З урахуванням скорочення бюджетних витрат коригування її окремих напрямків неминуча . Головне зараз - це перерозподіл ресурсів Державної програми за ключовими напрямками ", - продовжив він.

У цьому зв'язку В. Зубков звернув особливу увагу на відповідальність Міністерства сільського господарства за результативність та якість управлінських рішень. Зокрема, перший віце-прем'єр попросив доповісти про причини визнання неефективними проектів з розвитку молочного та м'ясного виробництва. На їх підтримку в 2009 р., як нагадав перший віце-прем'єр, було передбачено 7 млрд. руб.

"Прошу доповісти, на якій підставі і хто приймає такі рішення. Фінансові кошти, дефіцит яких зазнає реальний сектор, не повинні лежати" мертвим вантажем ", - підкреслив В. Зубков." Говоримо, що положення в цих галузях важкий - тим не менш, жодної копійки грошей, призначених на ці цілі, поки що не використано ", - сказав перший віце-прем'єр.

В. Зубков нагадав, що пріоритетними напрямами роботи є забезпечення імпортозаміщення, в першу чергу - по м'ясу птиці та свинини, збереження позицій з виробництва високоякісного зерна.

"Для досягнення поставлених завдань необхідно забезпечити ритмичное і в повному обсязі співфінансування, в першу чергу - регіональних програм розвитку м'ясного та молочного тваринництва, приступити до вирішення визрілою проблеми складської інфраструктури і логістики по зерну, у тому числі в рамках Об'єднаної зернової компанії", - зазначив перший віце-прем'єр.

"Тільки активна і системна робота Мінсільгоспу, регіонів, і агробізнесу дозволить максимально зберегти набрані темпи і обсяги реалізації Держпрограми, домогтися якісних змін по основних галузевих напрямках", - підкреслив В. Зубков.

Цими ж завданнями, вважає перший віце-прем'єр, слід керуватися і при коректуванні двох діючих федеральних цільових, галузевих, відомчих програм. "Утримає досягнуті з ним показники, збережемо темпи розвитку сільського господарства - зможемо підтримати середній рівень забезпеченості сільського населення. Збережемо і навіть збільшимо робочі місця на селі і в суміжних галузях економіки. Це - найважливіша соціальна задача", - упевнений перший віце-прем'єр російського уряду .
Джерело:  apk-inform.com
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове