Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Для підтримки АПК зі стабфонду виділено 1,2 млрд. грн.

06 13:11:00.10.2009
Для підтримки АПК зі стабфонду виділено 1,2 млрд. грн.   
Кабінет міністрів України має намір виділити зі стабілізаційного фонду державного бюджету на підтримку агропромислового комплексу 1,218 млрд. грн.

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів № 1175-р від 26 серпня 2009 р. «Деякі питання проведення осінньо-польових робіт у 2009 р.».

Зокрема, планується виділити для підтримки виробництва продукції тваринництва 256,6 млн. грн., На здешевлення вартості кредитів - 685млн. грн., надання кредитів фермерським господарствам - 130 млн. грн., підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів - 55 млн. грн.

Крім того, Кабмін доручив Мінфіну, Державної податкової адміністрації і Аграрному фонду протягом місяця відшкодувати експортерам зерна ПДВ за вересень і жовтень по 500 млн. грн.

Уряд також зобов'язав Мінпаливенерго, НАК "Нафтогаз України", Мінагрополітики і Аграрний фонд забезпечити постачання сільгосптоваровиробникам дизпалива для проведення осінньо-польових робіт в поточному році.

Крім того, протягом місяця розглянути питання про надання підприємствам цукрової галузі можливості розраховуватися за природний газ не за передоплатою, а за фактично спожитий обсяг.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове