Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Для контролю цін на вершкове і рослинне масло влада Москви почала реалізацію продукції з міських резервів

25 13:04:00.05.2009
Для контролю цін на вершкове і рослинне масло влада Москви почала реалізацію продукції з міських резервівМосковська влада почала відпускати вершкове і рослинне масло з міських резервів. Як повідомили ІТАР-ТАСС в столичній мерії, 300 т вершкового і 300 тис пляшок рослинної олії в найближчі два місяці будуть реалізовані в магазинах, акредитованих при департаменті споживчого ринку і послуг Москви.

Ціна цих продуктів буде нижчою від ринкової, що дозволить контролювати зростання цін на олію в місті ". "Вартість олії з міських резервів складається із закупівельної ціни і витрат на зберігання", - уточнили в мерії. "Викид" на ринок цих продуктів "дозволить освіжити міський запас - нові закупівлі у міській резерв будуть зроблені у вересні-грудні 2009 року".

У нинішньому році московські влади також запасут 40 тис т картоплі та овочів. До 6 липня будуть завершені всі роботи з підготовки сховищ до приймання овочів, а завезти коренеплоди повинні до 20 серпня.

Обсяги міського резерву м'яса будуть збільшені в 10 разів, цукру - у 4 рази, тваринного масла - в 3,3 раза, зерна - в 1,5 рази. "Крім того, у цьому році в місті буде організована широкомасштабна виїзна торгівля підприємств оптової торгівлі, харчової та переробної промисловості, сільгоспвиробників, що дозволяє мінімізувати торгові витрати та споживчі ціни", - сказали в мерії. У 2008 р в московському резерві було 187 тис т м'яса і м'ясопродуктів, 197 тис т картоплі і овочів, молока та молочних продуктів - 497 тис. т.

"Всі ці заходи дозволяють на протязі останніх років гарантувати на прилавках магазинів наявність свіжих овочів, а в період кризи влади міста використовують резерв для стабілізації цін на ринку", - відзначили в мерії.
Джерело:   Прима Медіа
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове