Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Держдума збільшила доходи працівників сільського господарства

18 00:00:00.05.2009
Держдума збільшила доходи працівників сільського господарстваДерждума прийняла в другому читанні законопроект, покликаний підвищити доходи сільських трудівників, передає кореспондент «Росбалт». Зміни вносяться до ст. 217 ч. 2 Податкового кодексу РФ і доповнюють перелік доходів, що не підлягають обкладанню ПДФО.

Як пояснила член комітету з економполітики Наталя Єрмакова, законопроект належить до пакету антикризових заходів та спрямований на підвищення рівня доходів громадян, що працюють в сільському господарстві.

«З прийняттям цього закону багато сільські трудівники отримають податкову пільгу і тим самим зможуть збільшити свої доходи», - пояснила депутат. За її словами, в даний час майже половина сільських працівників отримує зарплату в грошовому виразі нижче МРОТ, тобто менше 4 тис. 330 рублів. «Решта збільшення до зарплати часто видається в натуральній формі - це корми, дрова, домашню худобу, продукти харчування», - розповіла Єрмакова.

При цьому в даний час, отримуючи натуральну оплату і користуючись послугами сельхозорганізацій, працівники в більшості випадків не сплачують прибуткового податку з цієї частини одержуваного ними доходу. «Ситуація змінитися, якщо ці суми офіційно будуть включені в їх дохід і показані у вигляді місячної заробітної плати, - зазначила парламентарій. - При цьому прибутковий податок вони повинні будуть платити грошима, а частина доходу, не за власним бажанням, отримувати в натуральному вигляді ».

«Пропоновані поправки дозволяють звільняти« натуральні доходи »селян з оподатковуваної бази і тим самим дозволять суттєво підвищити їхні доходи», - вважає депутат. «Так, за даними Росстату, в 2007 році зарплату менше 4 тис. рублів отримували сільські працівники в 16 регіонах», - сказала вона.

Разом з тим, за її словами, на податкову пільгу зможуть розраховувати лише ті господарства, чий дохід за попередній календарний рік не перевищив 100 млн рублів.
Джерело:   webagro.net
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове