Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Ціни

Ціни на європейську пшеницю падають, фермери не здаються

04 14:42:00.06.2009
Ціни на європейську пшеницю падають, фермери не здаютьсяТорги на пшеничних біржах Європи пройшли в середу за чиказьким сценарієм. Точно так само їх атмосферу визначав макроекономічний негатив, а учасники торгів фіксували прибуток. Серпневий котирування борошномельної пшениці на паризької біржі MATIF впали на 6,25 євро до 146,75 € / тонна (208,19 $ / тонна). Липневі контракти фуражної пшениці на лондонській біржі LIFFE залишилися на рівні 120,00 £ / тонна (196,74 $ / тонна).

На думку низки європейських трейдерів, такі великі імпортери пшениці, як, наприклад, Єгипет, закрили свої потреби аж до серпня і найближчим часом не стануть особливо активні. Але навіть якщо все-таки оголошені масштабні тендери, чорноморська пшениця, як і раніше більш конкурентноздатна, ніж європейська і американська.

І, тим не менш, на внутрішньому ринку ЄС фермери, увірували в збереження зростання цін, продовжують стримувати продажу, як старого, так і майбутнього врожаю. Так, у Німеччині на сьогодні продано тільки 5% пшениці нового врожаю, хоча в минулому році на аналогічну дату продажу становили вже 20%.
Джерело:   Зерно Он-Лайн
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове