Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Ціни

Ціни на європейському ринку пшениці продовжують знижуватися

10 14:36:00.09.2009
Ціни на європейському ринку пшениці продовжують знижуватисяНе бачить найближчих перспектив зростання цін і європейський ринок пшениці. Сезон 2009/10 на відміну від багатьох попередніх відрізняється відсутністю новин про серйозні погодних проблеми, які могли б призвести до значного скорочення виробництва. Навіть надії, пов'язані з Аргентиною і Австралією можуть не збутися. В Аргентині випадання довгоочікуваних опадів знижує можливі збитки від посухи. Прогнози з Австралії залишаються в діапазоні 22-23 млн. тонн, що означає грунтовне посезонне поліпшення.

У самій Європі через ослаблення експортного попиту портові елеватори переповнені пшеницею. Дана обставина турбує, як експортерів борошномельної французької та німецької пшениці, так і фуражної англійської. Останні перебувають під потужним тиском більш дешевої української пшениці.

Листопадові котирування борошномельної пшениці на паризькій біржі MATIF впали на 1,50 євро до 121,50 € / тонна (176,21 $ / тонна). Листопадові контракти фуражної пшениці на лондонській біржі LIFFE впали на 0,75 фунта до 92,25 £ / тонна (152,38 $ / тонна). Зміцнення євро і фунта стерлінгів зводить нанівець ті переваги, які могли б отримати експортери від падіння цін в національних валютах.
Джерело:   Зерно Он-Лайн
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове