Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Цільові програми сільського господарства в РФ будуть скореговані з поправкою на кризу

29 13:32:00.05.2009
Цільові програми сільського господарства в РФ будуть скореговані з поправкою на кризуУряд РФ відкорегує цільові програми сільського господарства з урахуванням кризи.

Комісія уряду РФ з питань агропромислового комплексу під головуванням першого віце-прем'єра РФ Віктора Зубкова на сьогоднішньому засіданні розгляне проект Національної доповіді про хід та результати реалізації в 2008 р державної програми розвитку сільського господарства на 2008-2012 рр.. Про це повідомив ІТАР-ТАРС джерело в уряді.

За його словами, "це перший такий документ". "Він підготовлений Мінсільгоспу у відповідності з федеральним законом про розвиток сільського господарства і містить підсумки реалізації держпрограми за минулий рік, основні показники розвитку сільського господарства, прогноз розвитку галузі на наступний рік, а також пропозиції щодо коректування державної програми", - пояснив урядовий джерело.

Він нагадав, що закон передбачає затвердження доповіді урядом РФ і подальший напрямок його в Федеральне збори. "Таким чином, доповідь є публічною формою контролю за виконанням цілей і завдань, показників та індикаторів держпрограми", - зазначив Очікується, що в ході дискусії на засіданні комісії основну увагу буде приділено корректировке окремих напрямків держпрограми з урахуванням загального скорочення бюджетних витрат. При цьому, як підкреслили в уряді, пріоритетними залишаються завдання підвищення ефективності вкладених державою коштів у розвиток агропромислового виробництва, максимального збереження набраних темпів і обсягів реалізації держпрограми, досягнення якісних змін по основних галузевих напрямках, забезпечення імпортозаміщення.

Ці ж підходи, пояснив співрозмовник, будуть враховуватися при розгляді пропозицій Мінсільгоспу з корегування федеральних цільових програм, відомчих цільових програм та галузевих цільових програм.

В даний час, нагадали в уряді, в рамках держпрограми реалізуються два федеральні цільові програми / "Соціальний розвиток села до 2012 року" та "Збереження та відновлення родючості грунтів земель сільськогосподарського призначення та агроландшафтів як національного надбання Росії на 2006-2010 роки та період до 2012 року "/, дві галузеві цільові програми /" Розвиток молочного скотарства та стимулювання виробництва молока в Росії на 2009-2012 рр. "," Розвиток м'ясного скотарства Росії на 2009-2012 рр. "/, а також п'ять цільових програм Мінсільгоспу.

В уряді визнають, що з урахуванням загальних макроекономічних умов коректування фінансування і цільових індикаторів цих програм неминуча. "Для мінімізації наслідків кризових проявів підвищена увага буде приділятися ефективності використання Мінсільгоспу коштів, уже виділених урядом, в тому числі і в рамках антикризових заходів", - зазначив урядовий джерело.
Джерело:   Зерно Он-Лайн
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове