Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Бразилія імпортує 1,5-2,3 млн. т пшениці

18 00:00:00.05.2009
Бразилія імпортує 1,5-2,3 млн. т пшениціУ наступні кілька місяців Бразилія імпортує 0,7-1,5 млн. т пшениці з країн, що не входять в субрегіональних торгово-економічний союз MERCOSUR. Парагвай і Уругвай, які входять до MERCOSUR, поставлять в Бразилії 800 тис. т пшениці, що вище очікуваних раніше 500 тис. т. Про це йдеться в доповіді, опублікованому Іноземної сільськогосподарської службою при Мінсільгоспу США (FAS USDA).

У наступному сезоні Аргентина, основний постачальник пшениці в Бразилію, знову збере убогий врожай пшениці. Експортний потенціал аргентинської пшениці буде низьким. Найбільш песимістично налаштовані аналітики прогнозують, що зібраний урожай ледь закриє власні потреби.

Площа сівби пшениці в Бразилії залишиться стабільною, урожай в наступному сезоні досягне 5,5-6,1 млн. т.

Бразилія, навіть збільшивши імпорт пшениці з Уругваю і Парагваю, буде мати потребу в закупівлі 500-700 тис. пшениці не південноамериканського походження. Можливими постачальниками пшениці є США, Канада та Росія. Канада веде найбільш агресивну політику по просуванню власної пшениці на бразильський ринок. Завдяки гарному врожаю в поточному сезоні, вона готова поставити велику кількість високоякісної пшениці.

Обговорення поставок російської пшениці в обмін на бразильську свинину все ще триває. Зацікавленість бразильських Мукомол в російській пшениці невисока, у т.ч. из-за проблем з якістю, викликаних клопів-черепашкою.

Бразильська асоціація Мукомол (Abitrigo) вимагає тимчасового зниження 10%-ний мита на імпорт пшениці, що не входять в MERCOSUR. Уряд країни не планує знижувати мито до виснаження запасів пшениці, щоб імпорт пшениці не знизив доходи бразильських фермерів. Очікується, що реалізація запасів пшениці завершиться в червні.
Джерело:   Зерно Он-Лайн
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове