Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

ВР прийняла законопроект щодо мінімізації негативних наслідків фінансової кризи в хлібопекарській галузі

18 00:00:00.02.2009
ВР прийняла законопроект щодо мінімізації негативних наслідків фінансової кризи в хлібопекарській галузіВерховна Рада України прийняла на засіданні 17 лютого за основу проект закону № 3560 про першочергові заходи щодо мінімізації негативних наслідків фінансової кризи в хлібопекарській галузі.

"За" законопроект проголосували 237 депутатів з 437.

Ініціаторами цього законопроекту виступили народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко Ю. Триндюк, Р. Зозуля, від Партії регіонів - С. Піскун, Д. Табачник.

Даний проект закону був зареєстрований 25 грудня ц.р.

Як повідомлялося раніше, законом про термінові заходи щодо мінімізації негативних наслідків фінансової кризи в хлібопекарській галузі пропонується в п'ятиденний термін з моменту вступу в силу закону комерційним банкам провести реструктуризацію заборгованості хлібопекарських підприємств по валютних кредитах, наданим до 1 листопада 2008 р.

Відповідно до документу, банки повинні реструктуризувати заборгованість за кредитами, які залучалися на закупівлю сільськогосподарської продукції, борошна та обладнання для виробництва хліба, без зниження фінансового класу позичальника.

Передбачається, що заборгованість буде рефінансувати у національній валюті за курсом 5,05 грн / $ без зміни процентної ставки строком на 1 рік. Законопроект передбачає, що банки не будуть змінювати форму забезпечення за наданими пекарів кредитами, переоцінювати вартість застави. Документ забороняє банкам при реструктуризації боргу стягувати з пекарів будь-які комісії, відшкодування, штрафні санкції.

Крім того, пропонується зобов'язати Національний банк і комерційні банки підписати договори про підтримку ліквідності через відповідні інструменти рефінансування.
Джерело:  АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове