Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Білорусь планує відмовитися від імпортних круп

14 16:18:00.07.2009
Білорусь планує відмовитися від імпортних крупПрем'єр-міністр Білорусі Сергій Сидорський ставить завдання забезпечити потреби Білорусі в крупах за рахунок вітчизняних культур.

"Ми повинні забезпечити себе крупою, піти від імпорту в цьому році, щоб забезпечити національну безпеку", - сказав С. Сидорський 14 липня в Мінську на засіданні президії Ради міністрів Білорусі.

Як розповів пізніше журналістам міністр сільського господарства і продовольства Білорусі Семен Шапіро, у країні збільшуються посівні площі під круп'яні культури. "Думаю, в поточному році ми зможемо заощадити кошти на закупівлю цих культур", - сказав міністр. "Соромно для країни закуповувати крупу за кордоном", - підкреслив він.

За інформацією голови Мінсільгосппроду, зокрема, у поточному році "для скорочення імпорту на 40,5% збільшено посівні площі під Гречиху".

С. Шапіро повідомив, що в поточному році належить також прибрати 2,5 млн. га зернових і 370 тис. га ріпаку. "Наголос зроблений на економічно вигідні культури: на 9% збільшено посіви пшениці, на 14,5% - тритикале", - сказав міністр.

Він додав, що в поточному році під зернобобові зайнято на 26% площ більше. Однак, на думку С. Шапіро, цього недостатньо для потреб тваринництва.
Джерело:   Інтерфакс-Захід
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове