Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Білорусь може надати допомогу Україні у відновленні сільського господарства

21 13:47:00.09.2009
Білорусь може надати допомогу Україні у відновленні сільського господарстваБілорусь може надати допомогу Україні у відбудові сільського господарства. Про це заявив 19 вересня президент Білорусі Олександр Лукашенко, відповідаючи на питання журналістів.

"Якщо Україна захоче, то протягом п'яти років вона зможе відновити своє сільське господарство. Якщо буде бажання, щоб Білорусь підключилася до цього процесу, ми допоможемо", - сказав глава білоруської держави.

Президент вважає трохи абсурдною ситуацію, коли колишня житниця всього Радянського Союзу сьогодні фактично перетворилася на споживача тієї продукції, яку вона поставляла на світові ринки. Проте О. Лукашенко переконаний, що ця ситуація поправна. "Звичайно, складно, тому що свого часу в Україні загралися в ринок, - відзначив він. - Демократія і дискусії - це добре, але людей перш за все треба нагодувати й одягнути. Погодьтеся, це головне. А якими методами, будуть критикувати ЗМІ або ні - важливий результат ".

Президент нагадав, що не так давно його критикували за підходи в сільському господарстві. Він вважає, що великі сільськогосподарські комплекси є благом для країни, у тому числі для іноземних інвесторів. В Україні ж, як і в інших країнах колишнього Радянського Союзу, земля була поділена на невеликі фермерські господарства. У занедбаному стані знаходиться і українське Нечорнозем'я. "Але якщо ще 3-5 років ви пробарахтаетесь, то доведеться займатися підсічним землеробством", - зауважив глава держави. "А ми в цей час хоч трохи, але вкладали кошти в сільське господарство, ми трималися за село і не зруйнували його. Сьогодні є приріст у 11% у сільському господарстві. Критикуй - не критикуй - це вже позитивна тенденція", - констатував президент. За його словами, і сьогодні Білорусь у міру можливості допомагає Україні, зокрема, в збиранні врожаю в прикордонних регіонах, оскільки технічна оснащеність білоруських господарств значно вище.
Джерело:   БелТА
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове