Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Банки готові надати аграріям у 2009 році 10,6 млрд. грн. при їх рефінансуванні

18 00:00:00.02.2009
Банки готові надати аграріям у 2009 році 10,6 млрд. грн. при їх рефінансуванніКомерційні банки України готові надати в 2009 р. підприємствам агропромислового комплексу 10,6 млрд. грн. кредитних ресурсів за умови наявності рефінансування, повідомив керівник департаменту фінансів Міністерства аграрної політики Григорій Зуб.

"98 банків погодилися надати кредити в поточному році підприємствам АПК в обсязі 10,6 млрд. грн. За умови, що Національний банк України буде їх рефінансувати", - сказав він на другій Всеукраїнській конференції з міжнародною участю "Молочний бізнес-2009", яка відбулася в Києві 17 лютого.

Як уточнив Г. Зуб, зокрема, на проведення комплексу весняних польових робіт банки погодилися виділити аграріям більше 5 млрд. грн.

У той же час, він відзначив, що для кредитування банками аграрного сектора необхідно, щоб Президент України підписав прийнятий у лютому цього року закон про заходи щодо запобігання впливу фінансової кризи на аграрний сектор.

Документ, зокрема, передбачає рефінансування тих банків, які будуть кредитувати аграрні підприємства, а також погодяться на пролонгацію раніше залучених аграріями кредитних ресурсів.

Керівник департаменту фінансів Мінагрополітики нагадав, що цей документ був прийнятий Верховною Радою після того, як його ветував глава держави, з урахуванням більшості поправок Президента.

Г. Зуб також повідомив, що до середини лютого комерційні банки надали підприємствам АПК кредити на суму близько 240 млн. грн. Основними кредиторами аграрних підприємств серед банківських установ він назвав Райффайзен Банк Аваль, Укрексімбанк та Ощадбанк.

Офіційний курс на 17 лютого - 7,7000 грн / $ 1.
Джерело:  Інтерфакс-Україна
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове