Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

АМКУ вимагає від Мінтрансзв'язку обгрунтування тарифів на вантажні залізничні перевезення

17 13:14:00.07.2009
АМКУ вимагає від Мінтрансзв'язку обгрунтування тарифів на вантажні залізничні перевезенняАнтимонопольний комітет України (АМКУ) на розширеному засіданні 16 липня, присвяченому питанням транспортування зернових, доручив Міністерству транспорту і зв'язку в 20-денний термін надати методологічне обгрунтування тарифів на вантажні перевезення залізничним транспортом.

Таке рішення було прийнято в ході розширеного засідання Комітету з питань транспортування зернових культур.

"Логістичні витрати збільшилися на 8% і становлять 39% в кінцевій вартості", - повідомив президент Всеукраїнського громадського об'єднання "Українська аграрна конфедерація" Леонід Козаченко.

Обгрунтованими діючі тарифи залізниць на перевезення зерна назвав у ході обговорення заступник міністра транспорту і зв'язку Володимир Бодагов. За його словами, Міністерство, розуміючи важливість для економіки експорту зерна, надає знижки на перевезення зернових вантажів.

"Ми можемо змусити залізну дорогу знизити тарифи, в той же час можемо прийти і до того, що нічим буде возити", - заявив заступник міністра.

У ході засідання також піднімалося питання тарифів на перевалку зернових в українських портах.

"Ставка перевалки в портах у жовтні 2008 р. становила 46 грн., Зараз перетворилася в 126 грн. Окремі термінали різко підвищили вартість послуг, про що ми дізналися три тижні тому", - повідомив президент Української зернової асоціації Володимир Клименко.

Як повідомив виконуючий обов'язки голови АМКУ Олександр Мельниченко, його відомство проведе роботу з вивчення цього ринку.

Як повідомлялося, Міністерство транспорту та зв'язку на початку липня заявляло про намір зберегти вартість перевезення зернових вантажів по залізниці та перевалки в портах на рівні цін, що діють в період транспортування врожаю 2008 р.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове