Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Актуальні питання по лізингу в АПК

06 11:53:00.08.2009
Актуальные вопросы в лизинг в АПК3 серпня генеральний директор ВАТ «Росагролізінг» Леонід Орсік став гостем програми «Компанії» на телеканалі РБК. У ході півгодинної бесіди глава Росагролізінга розповів про поточну діяльність компанії, роботу в рамках антикризових заходів та перспективи розвитку аграрного лізингу в Росії, повідомляє прес-служба компанії «Росагролізінг».

У студії в прямому ефірі були обговорені питання, що стосуються застосування федерального лізингу в російському АПК. Поставки сільгосптехніки, в тому числі і автомобільної, є одним з основних напрямків діяльності компанії. За словами Леоніда Орсіка, підтримка вітчизняних підприємств сільгоспмашинобудування - важливе завдання, що стоїть перед Росагролізінгом. Діючі в компанії антикризові пропозиції з постачання сільгосптехніки сприяють зниженню первісної навантаження на лізингоотримувачів. «Збільшення терміну лізингу до 15 років і відстрочка платежів на один рік вигідні сільгоспвиробникам», - зауважив Леонід Орсік.

У бесіді з ведучою програми генеральний директор Росагролізінга відзначив важливість співфінансування регіональних бюджетів у справі ефективного розвитку системи аграрного лізингу в країні. Програми субсидування частини лізингових платежів за поставлену техніку, обладнання та худобу є відчутною підтримкою сільгоспвиробників. За словами Леоніда Орсіка, такі програми успішно реалізуються у багатьох суб'єктах РФ.

У прямому ефірі була піднята ще одна актуальна тема - сильна посуха в ряді регіонів Росії, яка спричинила за собою значні втрати врожаю. В даний час в компанії розробляються документи, згідно з якими аграрії отримають відстрочку лізингових платежів строком на один рік. На думку Леоніда Орсіка, такі «лізингові канікули» дадуть можливість аграріям пережити наслідки посухи і відновити своє фінансове становище.

На завершення інтерв'ю Леонід Орсік зупинився на проблемі неплатежів. «З кожним з неплатників ведеться адресна робота, всі рішення приймаються виважено, в тому числі і про можливу пролонгації або відстрочення», - підкреслив Леонід Орсік.

Загалом генеральний директор ВАТ «Росагролізінг» відзначив значне збільшення обсягу заявок, що надходять у компанію від сільгоспвиробників. За словами Леоніда Орсіка, необхідність лізингу очевидна, і Росагролізінг з кожним роком нарощує обсяги інвестицій у сільське господарство.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове