Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Аграрний сектор України отримає 9 млн. євро від ЄС

16 14:55:00.06.2009
Аграрний сектор України отримає 9 млн. євро від ЄС9 млн. євро буде витрачено на реалізацію технічного проекту в аграрній сфері України. Про це повідомила єврокомісар по сільському господарству Маріанна Фішер Боель.

У Міністерстві аграрної політики України повідомляють, що програма спрямована на допомогу країні у виконанні її зобов'язань в агросекторі з членства в СОТ і в рамках "Європейської політики добросусідства". Частина коштів ЄС направлять на вдосконалення професійних навичок працівників Мінагрополітики. Для допомоги в розвитку ринкової інфраструктури в Одесі проектується оптовий ринок європейського типу.

Підпункт "продовольча безпека" передбачає виділення 3 млн. євро на купівлю системи супутникового прогнозування врожайності "МАРС", а також спеціального обладнання для шести державних лабораторій. Четвертий компонент включає допомогу у комплексному розвитку сільських територій. Трирічний проект завершиться в 2011 р.

Міністр аграрної політики України Юрій Мельник пояснив, що не завжди допомога ЄС вимірюється грошима. За його словами, багато в чому завдяки ознайомленню з досвідом країн ЄС в Україні вдалося створити Аграрний фонд для регулювання ринку зерна, а також прийняти закон про біопаливі, який, на думку Міністра, на цьому тижні підпише Президент Віктор Ющенко.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове