Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Аграрний комітет рекомендує прийняти законопроект щодо якості та безпеки молочних продуктів

19 00:00:00.05.2009
Аграрний комітет рекомендує прийняти законопроект щодо якості та безпеки молочних продуктівКомітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує парламенту прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до Закону "Про молоко та молочні продукти" (щодо відповідності якості та безпеки молочних продуктів показникам, які встановлені законодавством і стандартами України). Про це повідомило інформаційне управління ВРУ.

Законопроектом (реєстр. № 0923) пропонується удосконалити положення діючого закону, які стосуються якості та безпеки молочних продуктів.

У відповідності з проектом, "традиційні молочні продукти - це масло, сири, ряжанка, кисле молоко, ацідофілін, сметана, сир кисломолочний, кефір, які виробляються із молочної сировини за усталеним технологіями з застосуванням заквасок на чистих культурах молочнокислих та інших бактерій".

Члени комітету врахували поправку, згідно з якою "молоко, молочну сировину та молочні продукти, які виробляються в Україні і ввозяться на митну територію України, повинні відповідати показникам якості і безпеки, які встановлені законодавством і стандартами України".

Народні депутати також підтримали пропозицію, згідно з яким "при виробництві традиційних молочних продуктів забороняється використовувати жири і білки немолочних походження, а також будь-які стабілізатори і консерванти.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове