Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

Україна укладе з японською і канадською компаніями контракти на постачання сільгосптехніки

29 14:47:00.07.2009
Україна укладе з японською і канадською компаніями контракти на постачання сільгосптехнікиНаціональна акціонерна компанія (НАК) "Украгролізинг" протягом найближчого тижня планує укласти контракти на поставку сільськогосподарської техніки та устаткування для переробки сільгосппродукції з представниками японської та канадської компаній під державні гарантії.

Про це повідомив міністр аграрної політики Юрій Мельник.

"Переговори ведуться з японською компанією Marubeni Сorporation і канадців." Украгролізинг "вже наступного тижня може з ними укласти контракти на поставку під гарантії уряду", - сказав він.

Ю. Мельник відзначив, що поставляються в рамках контрактів техніка та обладнання для переробки сільгосппродукції, в першу чергу, будуть призначені для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

У цьому році уряд готовий надати державні гарантії в розмірі до 300 млн. грн. під закупівлю відповідної техніки по зернопереработке та обробці продукції тваринництва. При цьому ведуться переговори не тільки з представниками канадських і японських компаній, а й з іншими країнами, зокрема, з Ізраїлем і Кореєю.

Ю. Мельник припустив, що сума першого контракту може скласти 15-20 млн. грн., "Які канадці вже завели на рахунку Укрексімбанку (Київ)".

Міністр також повідомив, що подальша реалізація програм по закупівлі сільськогосподарської техніки під держгарантії буде здійснюватися з урахуванням досвіду, отриманого від реалізації перших одиниць вже поставленої техніки.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове