Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Росії на кредитування весняно-польових робіт направлено більше 50 млрд. руб. - Зубков

13 00:00:00.04.2009
Перший заступник голови Уряду Російської Федерації Віктор Зубков провів нараду з питань кредитування підприємств сільського господарства. Про це 10 квітня повідомила урядова прес-служба.

Як повідомив, зокрема, В. Зубков, відкриваючи нараду, обсяг кредитів, наданих банками організаціям АПК у поточному році, досяг 171,5 млрд. руб. "З цих коштів 71,4 млрд. руб. Направлено в рослинництво і тваринництво, 50,1 млрд. руб. - На весняні польові роботи", - уточнив перший віце-прем'єр.

Відзначивши позитивну, в цілому, динаміку кредитування, В. Зубков звернув особливу увагу на необхідність дотримання домовленостей з пріоритетних напрямків кредитування.

У цьому зв'язку перший віце-прем'єр доручив Міністерству сільського господарства разом з банками щомісяця надавати в Уряд інформацію про хід кредитування проектів, у першу чергу - з виробництва м'яса та молока.

"Погоджений обсяг кредитної підтримки в цьому році складе 904,9 млрд. руб. Гроші чималі. Тому ми повинні мати чітку картину стану тих виробництв, які ми підтримуємо і які будуть введені в експлуатацію найближчим часом. Це дозволить нам грамотно вибудувати політику імпортозаміщення на найближчі роки ", - відзначив перший віце-прем'єр.

На нараді В. Зубков також вказав на необхідність якнайшвидшого перерахування в регіональні бюджети державних субсидій на сплату відсотків по кредитах.

"Контроль за доведенням та ефективним використанням заходів держпідтримки повинен бути в числі першочергових завдань Міністерства сільського господарства", - підкреслив перший віце-прем'єр.
Джерело:  АПК-Информ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове