Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Ціни

Світовий дефіцит цукру буде більше прогнозу, ціни можуть зрости до максимуму за 28 років

07 00:00:00.05.2009
Світовий дефіцит цукру буде більше прогнозу, ціни можуть зрости до максимуму за 28 роківСвітовий попит на цукор перевищить виробництво на 7,8 млн. тонн в поточному році, що вдвічі вище попередньої оцінки, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на прогноз Міжнародної організації по цукру (ISO).

Прогноз дефіциту цукру був погіршить из-за снижения врожаїв в Азії, зокрема Індії, яка буде змушена ввозити більше цукру з-за кордону. Індія є світовим лідером по споживанню цукру.

Імпорт цукру в Індію зросте на 33% - до 4 млн. тонн на рік, оскільки споживачі будуть купувати більше безалкогольних напоїв і перероблених продуктів харчування.

Бразилія - провідний світовий виробник цукру - очікує збільшення врожаю на 20%, але аналітики вважають, що навіть такий приріст не зможе зупинити підвищення цін.

Цукор подорожчав з початку року вже на 30% - до максимальних з липня 2006 р. 15,41 цента за фунт на торгах у Нью-Йорку. У IV кварталі 2009 р. вартість цього товару може збільшитися ще на 30% і до початку наступного року досягне 20 центів - рекордного значення з 1981 р.
Джерело:   Інтерфакс
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове