Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Росагролізінг співпрацює з Нижегородский АПК

15 13:28:00.07.2009
Росагролізінг співпрацює з Нижегородский АПК14 липня в Нижньогородській області відбулося підписання угоди між ВАТ «Росагролізінг» та урядом Нижньогородській області щодо реалізації заходів, передбачених Державною програмою розвитку сільського господарства, а також про розвиток лісового господарства Нижньогородській області, повідомляє прес-служба компанії.

Генеральний директор компанії «Росагролізінг» Л. Орсік і губернатор Нижньогородській області В. Шанцев підписали Угоду про співпрацю, в якому були визначені умови спільної діяльності, перераховані зобов'язання сторін і намічений план роботи.

У рамках підписаного документа ВАТ «Росагролізінг» забезпечить постачання племінної продукції, техніки та обладнання сільгоспвиробникам відповідно до затвердженого Радою директорів Порядком використання коштів статутного капіталу ВАТ «Росагролізінг». Також державна лізингова компанія буде надавати необхідну допомогу при зведенні та технічному оснащенні тваринницьких комплексів, в питаннях змісту і розведення племінної худоби.

Після підписання Угоди Леонід Орсік взяв участь в урочистій церемонії передачі сільськогосподарської техніки аграріям Нижньогородській області. Представники 23 сільгосппідприємств отримали зернозбиральні комбайни, трактори, КАМАЗ, причепи та культиватори, поставлені на умовах федерального лізингу.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове