Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

На виставці "Агро-2009" ХТЗ представив новий трактор загального призначення

12 13:40:00.06.2009
На выставке "Агро-2009" ХТЗ представил новый трактор общего назначенияХарківський тракторний завод (ХТЗ) представив новий трактор загального призначення ХТЗ-22021 на XXI Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку "Агро-2009", яка 11 червня розпочала роботу в Києві в Національному комплексі "Експоцентр України".

Про це повідомив директор з продажу Торгового дому ВАТ "Харківський тракторний завод" Сергій Карабі.

За його словами, в нову модель внесено ряд змін та конструкторських розробок, які використовуються в сучасному тракторобудування. Зокрема, це стосується ходової частини - коробки передач і мостів. Машина має пластикову облицювання, поліпшений дизайн, який відповідає європейським стандартам, а також каркасну кабіну з центральною посадкою тракториста, кондиціонери, органи управління, які відповідають сучасним вимогам ергономіки.

"Створення нової моделі зумовлено потребою підвищити продуктивність виробництва в сільському господарстві у зв'язку з використанням сільгоспвиробниками більш сучасних технологій", - сказав С. Карабі.

За його словами, ХТЗ-22021 оснащений двигуном Ярославського моторного заводу ЯМЗ-236 з турбіною і має потужність 235 к.с. Цей трактор підвищує продуктивність використання техніки в порівнянні з попередніми зразками типу ХТЗ-170 на 30%.

С. Карабі також повідомив, що створені три зразка нової моделі зараз проходять випробування і восени завод планує почати їх серійний випуск.

За його словами, ринок для такої техніки - це перш за все Україна, Росія, а також країни Середньої Азії: Казахстан, Таджикистан та Узбекистан.

Довідка. "Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе" почав роботу в 1931 р. На сьогоднішній день це найбільше і єдине в Україні та країнах СНД підприємство по виробництву уніфікованих гусеничних і колісних сільськогосподарських тракторів загального призначення. За роки роботи ХТЗ випустив більше 2,5 млн. тракторів різних моделей і модифікацій.

У 2007 р. основним акціонером ХТЗ стала група "ГАЗ" (Росія), що належить російському бізнесменові Олегу Дерипасці.

Державний пакет акцій ВАТ "ХТЗ" становить 27,3%.
Джерело:   УНІАН
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове