Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Мінекономіки України почало реєстрацію заявок на отримання ліцензій на імпорт цукру-сирцю

05 12:59:00.08.2009
Мінекономіки України почало реєстрацію заявок на отримання ліцензій на імпорт цукру-сирцюМіністерство економіки України 4 серпня 2009 р. почало реєстрацію заявок на отримання ліцензій на імпорт цукру-сирцю з тростини. Про це компанії "ПроАгро" стало відомо з прес-служби Мінекономіки.

Реєстрація проводиться згідно з постановою КМУ # 1002 від 12.11.2008 р. "Про затвердження Порядку розподілу тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини" за узгодженням з Міністерством аграрної політики України.

Як повідомляла раніше компанія "ПроАгро", для забезпечення стабільної ситуації на внутрішньому ринку цукру та захисту інтересів вітчизняних виробників цукру і цукрового буряка Мінекономіки, Мінагрополітики та "Укрцукор" підписали Меморандум про узгодження дій. Відповідно до Меморандуму, Мінекономіки зобов'язується погоджувати з Мінагрополітики та асоціацією "Укрцукор" процес видачі ліцензій на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини в межах встановленої тарифної квоти, у зв'язку з чим внесе відповідні зміни в чинні нормативно-правові акти.

У свою чергу, Мінекономіки забезпечить захист інтересів вітчизняних виробників цукру на зовнішніх і внутрішньому ринках, і у разі необхідності буде ініціювати відповідні зміни до законодавства, а також проводить переговори з міжнародними організаціями.

Варто відзначити, що Мінагрополітики та асоціація "Укрцукор" беруть зобов'язання забезпечити виробництво цукру в обсягах, необхідних для задоволення внутрішнього попиту, і не допускати зростання оптово-відпускних цін на цукор вище рівня індексу споживчих цін за попередній місяць.
Джерело:   ПроАгро
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове