Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Для розвитку сільгоспкооперативів Україна має намір залучити більше $ 1 млрд. кредитів

11 14:00:00.08.2009
Для розвитку сільгоспкооперативів Україна має намір залучити більше $ 1 млрд. кредитівУкраїна має намір залучити іноземні кредити під державні гарантії на загальну суму понад $ 1 млрд. для розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, зокрема, для закупівлі ними техніки і обладнання для зберігання зерна, збирання і переробки молока, повідомила прем'єр Юлія Тимошенко.

"Загальна сума інвестицій для сільгоспкооперативів складе понад $ 1 млрд.", - сказала вона на прес-конференції в Полтавській області.

Як повідомлялося, уряд у липні схвалив залучення Національною акціонерною компанією (НАК) "Украгролізинг" двох кредитів під державні гарантії у Японського банку міжнародного співробітництва JBIC на реалізацію двох інвестиційних проектів на $ 300 млн. кожен: з прийому та зберігання зерна на невеликих елеваторах потужністю близько 10 тис. тонн і по заготівлі, зберіганню та переробці молока, в яких постачальниками повинні виступити японські компанії Marubeni corporation і Sojitz.

У липні Кабмін схвалив аналогічні проекти залучення кредитів "Украгролізинг" під держгарантії по $ 300 млн. кожен у Канадського експортного агентства EDC. У цьому випадку постачальниками повинні виступити канадські SNC-Lavalin International Inc. і West International Ltd.

На початку серпня розмір японського "молочного" проекту був зменшений до $ 100 млн. Крім цього, для реалізації "японських" проектів уряд дозволив "Украгролізинг" 15-відсоткову передоплату за техніку та обладнання, що купуються в рамках проекту, за рахунок кредиту Укрексімбанку (Київ) , а також надало відстрочку від сплати податків і зборів при їх імпорті на 10 років.

Фінансовим агентом Кабінету міністрів України по підтримці всіх зазначених кредитів визначений державний Укрексімбанк, який діє на підставі агентської угоди з Міністерством фінансів.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове