Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Держдума прийняла закон про спрощену формі надання місць на універсальних ринках

15 00:00:00.05.2009
Держдума прийняла закон про спрощену формі надання місць на універсальних ринкахДерждума на пленарному засіданні в п'ятницю прийняла в третьому читанні закон "Про внесення змін до статті 15 федерального закону" Про роздрібних ринках та про внесення змін у Трудовий кодекс РФ ".

Закон спрямований на запровадження спрощеної форми надання торгових місць на універсальних ринках для сільгоспвиробників. Закон відноситься до пакету антикризових заходів і передбачає спрощену форму договору про надання торгових місць громадянам, які ведуть селянське / фермерське / господарство, особисте підсобне господарство або займаються садівництвом, городництво, тваринництвом, торгових місць на універсальних ринках для здійснення діяльності з продажу виробленої ними сільськогосподарської продукції.

Одночасно передбачається право органів місцевого самоврядування, на території якого знаходиться ринок, встановлювати кількість таких торгових місць, у порядку, встановленому органом державної влади суб'єкта РФ.

Член комітету з економічної політики і підприємництва Наталя Єрмакова заявила журналістам, що запровадження спрощеної форми надання торгових місць на ринках для сільгоспвиробників дозволить розширити коло торговців, у тому числі і за рахунок дрібних фермерів, селян і громадян, що виробляють сільгосппродукцію в своїх господарствах або на своїх ділянках .

За словами депутата, необхідно створювати нормальні умови, за яких виробник має можливість відкрито продавати свою продукцію. Велике значення вона надає й розвитку конкуренцію на ринках, оскільки саме конкуренція повинна сприяти зниженню цін на сільгосппродукцію. "Будь-яка людина, який вирощує сільгосппродукцію, повинен мати можливість доступу до її продажу на ринку", - вважає М. Єрмакова.

Депутат звернула увагу, що боротьба з вуличною торгівлею в недалекому минулому призвела до закриття багатьох колгоспних ринків. В результаті, за її словами, місця на критих ринкових майданчиках стали практично недоступними для фермерів та власників особистих підсобних господарств з-за дорогою оренди і складної процедури оформлення документів. Н. Єрмакова вважає, що багато в чому від дії регіональних і місцевих властей залежить, наскільки вони адекватно вирішать питання розвитку ринків.
Джерело:   Прайм-ТАСС
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове