Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Аграрний фонд припинив закупівлю дизпалива і міндобрив у зв'язку зі зниженням попиту з боку аграріїв

20 00:00:00.05.2009
Аграрний фонд припинив закупівлю дизпалива і міндобрив у зв'язку зі зниженням попиту з боку аграріївАграрний фонд припинив закупівлю дизельного палива і мінеральних добрив у зв'язку зі зниженням попиту з боку аграріїв. Про це повідомив у Києві перший заступник міністра аграрної політики України Юрій Лузан.

"Більше закупівля не проводиться. Ми припинили (закупівлю), оскільки сільгоспвиробники, з огляду на те, що цінова ситуація на ресурси певною мірою стабілізувалася, по іншим каналам закупівель задовольняють свої потреби", - сказав Ю. Лузан.

За його словами, за останніми даними, було закуплено 50 тис. тонн дизпалива на 210 млн. грн., І 50% цього дизпалива направлено сільгоспвиробникам. Також закуплено 60 тис. тонн аміачної селітри на суму 117 млн. грн.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України в кінці березня вніс на розгляд парламенту проект змін до Закону "Про державний бюджет України на 2009 рік", яким пропонувалося розширити функції Аграрного фонду України, надавши йому дозвіл проводити закупівлі дизельного палива та мінеральних добрив.
Джерело:   УНІАН
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове