Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

19,3% молочної продукції в Україні не відповідає вимогам нормативних документів

27 15:20:00.07.2009
19,3% молочної продукції в Україні не відповідає вимогам нормативних документівЗа перше півріччя 2009 р. служба державного нагляду Держспоживстандарту України перевірила 937,9 т молочної продукції на підприємствах-виробниках і на підприємствах, які займаються зберіганням та оптовою реалізацією молочної продукції. Варто відзначити, що вимогам нормативних документів не відповідало 76,9 т (19,3%) молочної продукції.

Зокрема, територіальні органи Держспоживстандарту перевірили згущене молоко, вершкове масло, сметану та іншу кисломолочну продукцію. Під час перевірок була виявлена продукція, у складі якої молочний жир частково був замінений рослинними жирами, зокрема пальмової олії, а в кисломолочних продуктах виявлено підвищений вміст бензойной кислоти, яка в продуктах харчування для немовлят становить особливий ризик.

Як повідомляє Держспоживстандарт України, серед основних порушень, виявлених під час перевірок, слід зазначити недостовірне інформування споживача про характеристики продукції. Сьогодні на внутрішньому споживчому ринку з'явилися термозовані кисломолочні продукти, у яких відсутні корисні життєздатні клітини мікроорганізмів, але на маркуванні ця продукція відзначена як натуральні йогурти і сирки.

На думку Держспоживстандарту, на якість вітчизняної молочної продукції негативно впливає низька якість сировини, зокрема молока. Так, в Україні допустима норма бактеріального вмісту молока в 6 разів більше аналогічних норм Європейського Союзу. У свою чергу, не всі вітчизняні підприємства-виробники харчової продукції мають власні лабораторії для виробничого контролю. А практика укладання договорів з сторонніми лабораторіями не завжди є ефективною і не гарантує випуску продукції належної якості.

Держспоживстандарт відзначає, що ще однією причиною наявності на внутрішньому ринку неякісних молочних продуктів є те, що діючою нормативною базою під час виробництва молочних продуктів дозволено використовувати рослинні жири, емульгатори, стабілізатори, ароматизатори, ідентичні натуральним і іншим харчовим добавкам, на які відсутні державні санітарні норми та методики контролю їх вмісту в продукції. У той же час, в Європейському Союзі використання харчових добавок регламентовано директивами, які були прийняті в першій половині 1990-х років.
Джерело:   ПроАгро
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове